Група Активної Реабілітації

#Українська Асоціація фізичної терапії запрошує до співпраці тренерів-наставників!

Наші партнери Українська Асоціація фізичної терапії в рамках продовження проекту TEAM Україна з лютого 2018 року буде розширювати діяльність шляхом створення мульдисциплінарних команд на базі трьох медичних установ. Проект є аналогом програми Перший контакт, який Група активної реалізує в Україні протягом багатьох років в оснуву якого покладено методику шведської неурядової організації RG Activ Rehabilitering. В […]

Наші партнери Українська Асоціація фізичної терапії в рамках продовження проекту TEAM Україна з лютого 2018 року буде розширювати діяльність шляхом створення мульдисциплінарних команд на базі трьох медичних установ.

Проект є аналогом програми Перший контакт, який Група активної реалізує в Україні протягом багатьох років в оснуву якого покладено методику шведської неурядової організації RG Activ Rehabilitering.

В рамках проекту, спільно з ОЦП «Колеса для людства», буде здійснюватись підтримка трьох відділень реабілітації в існуючих медичних установах України:

  • Київська обласна клінічна лікарня (м. Київ)
  • Запорізька обласна клінічна лікарня (м. Запоріжжя)
  • Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (м. Львів)

Реабілітаційна команда буде складатись з фахівців реабілітаційних відділень та тренерів-наставників – користувачів крісел колісних, які пройдуть підготовку за принципом «рівний-рівному» та будуть виконувати роль наставників, навчаючи незалежного способу життя на кріслі колісному та слугуючи додатковим ресурсом для реабілітаційної команди.

Закликаємо наших лідерів, які бажають прийняти участь в проекті та підвищити свої знання та навички до участі та стати тренерами-наставниками у вищезазначених установах.

Більш детальна інформація та анкета кандидата доступна за наступним посиланням.

Для лідерів ГАР створено окрему тему в нашій робочій області з більш детальною інформацією, долучайтеся до обговорення. Хто немає доступу пишіть Віталію Пчолкіну.