Група Активної Реабілітації

#ПРЕСА ПРО НАС


#2023 рік

ТРАВЕНЬ


КВІТЕНЬ


БЕРЕЗЕНЬ


ЛЮТИЙ


СІЧЕНЬ#2022 рік

ГРУДЕНЬ


ЛИСТОПАД


ВЕРЕСЕНЬ


СЕРПЕНЬ


ЛИПЕНЬ


ЧЕРВЕНЬ


ТРАВЕНЬ


КВІТЕНЬ


БЕРЕЗЕНЬ


ЛЮТИЙ


СІЧЕНЬ


 1. Досьє Уляна Пчолкіна (НВ)
  Уляна Пчолкіна — активістка у сфері прав людей з інвалідністю, членкиня правління ГО Група активної реабілітації, перша чемпіонка світу з карате серед жінок на колясках.
 2. Дискусія в межах проєкту «100 вчинків відповідальних громадян» (Портал ГУРТ)
  27 січня ми провели дискусію “Що є для мене відповідальність?” в контексті інклюзії. Спікери поділилися власним розумінням інклюзії, а також актуальними викликами, які постають перед розвитком інклюзивного середовища.
 3. “Тут і зараз, в цю секунду я живу” (Рубрика)
  Уляна Пчолкіна про життя на колясці та досягнення мрій. Як не опускати рук навіть коли здається, що життя поламалося, де шукати сил і чому треба жити так, щоб бути готовим померти кожної секунди.
 4. Безбар’єрна історія “ІнваФішки” (Проєкт Першої леді України Олени Зеленської – Без бар’єрів)

#2021 рік

ГРУДЕНЬ


ЛИСТОПАД


 1. Перша леді Олена Зеленська відвідала форум, присвячений створенню рівних можливостей для всіх (Президент України)
  Понад двісті міжнародних та українських експертів (зокрема Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», Програма розвитку ООН, «Підтримка розвитку. Дія», МБФ Let’s help!, ГО Happy Today, ГО «Безбар’єрність» тощо) долучилися до розробки Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

ЖОВТЕНЬ


ВЕРЕСЕНЬ


 1. Як людині з інвалідністю підкорити світ моди? (ШО ТАМ?)
 2. Уляна Пчолкіна і Віталій Пчолкін: Кохання без обмежень / Неідеальна пара #2 (ТРК Київ)
  Відомі громадські діячі, лідери Групи активної реабілітації для людей з інвалідністю – телеведуча Уляна Пчолкіна і соціальний підприємець та блогер Віталій Пчолкін – відверто розказують про свої стосунки.
 3. Міжнародна конференція SOCIAL IMPACT DAY 2021 (School Of Me)

СЕРПЕНЬ


ЛИПЕНЬ


 1. Усі вокзали, автостанції та аеропорти в Україні перевірять на безбар’єрність для маломобільних груп населення (Черкаська ОДА)
  Член Ради безбар’єрності, голова правління Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» Віталій Пчолкін наголосив на важливості контролю та моніторингу Плану заходів.

ТРАВЕНЬ


 1. «Не треба самим себе обмежувати». Як Каріна Кардаш власним прикладом допомагає жінкам з інвалідністю ставати мамами (LB.ua)
  Каріна отримала травму спинного мозку в 12 років, і з того часу пересувається на візку. Коли її виписували з лікарні, мамі сказали, що дітей дівчині можна не чекати. На той час вона ще і сама була дитиною, але вагітність у 17 років стала несподіванкою.

КВІТЕНЬ


БЕРЕЗЕНЬ


 1. Жіночі обличчя лідерства з Оленою Єною: Уляна Пчолкіна (50 відсотків)
  У гостях у програми «Жіночі обличчя лідерства з Оленою Єною» Уляна Пчолкіна — громадська діячка й телеведуча, перша чемпіонка світу з карате серед дівчат на візках, організаторка та інструкторка таборів активної реабілітації для людей з травмами спинного мозку, програмна менеджерка ГО «Група активної реабілітації».
 2. Віталій Пчолкін про громадський бюджет міста Буча (Буча NEWS)

ЛЮТИЙ#2020 рік

ГРУДЕНЬ


ЛИСТОПАД


ЖОВТЕНЬ


ВЕРЕСЕНЬ


СЕРПЕНЬ


ЛИПЕНЬ


ТРАВЕНЬ


КВІТЕНЬ


БЕРЕЗЕНЬ


ЛЮТИЙ


СІЧЕНЬ


 1. Наслідки не минають так просто (Свій серед своїх)
  Віталій Пчолкін — виконавчий директор ГО «Група активної реабілітації», гравець команди Київської області з регбі на візках, засновник проєктів «ІнваФішки» та «Паралічненько».
 2. «Вам треба — ви і робіть». Як люди з інвалідністю відпочивали на українських курортах (О Море)

#2019 РІК

ГРУДЕНЬ


ВЕРЕСЕНЬ


СЕРПЕНЬ


ЛИПЕНЬ


ЧЕРВЕНЬ


ТРАВЕНЬ


КВІТЕНЬ


БЕРЕЗЕНЬ