Група Активної Реабілітації

#Проєкти

Проєкт FASHION INCLUSIA реалізується за підтримки Українського культурного фонду та покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізуватися у сфері моди та дизайну. Учасниці та учасники проєкту опановують теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії – візаж, стиль, фотографія.


Пандемія стала викликом для багатьох людей. Наразі в Україні введено адаптивний карантин, але коронавірус нікуди не зник. Кожного дня число інфікованих росте, а отже, ризик захворіти досі високий. COVID-19 особливо небезпечний для людей, які пересуваються кріслом колісним, бо вони, переважно, мають менший об’єм легенів та слабку імунну систему.


ГО «Група активної реабілітації» мотивує та загартовує людей з травмами спинного мозку до самостійного життя, використовуючи методику активної реабілітації.
Проводимо табори та заходи під час яких люди з травмами спинного мозку отримують практичні навички самостійності та корисні знання з багатьох питань, що стосуються життя людей з інвалідністю.


Проєкт FASHION INCLUSIA покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізувати свої мрії у сфері моди та дизайну. Учасниці та учасники проєкту отримують можливість опанувати теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії – візаж, стиль, фотографія тощо.


З 2 по 10 травня 2019 року в м. Ірпінь відбулася перша Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю в Україні, яка реалізувалася Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» за підтримки проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.


Протягом 2016-2018 років Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» проводили 10 таборів активної реабілітації в рамках міжнародного проекту ТЕАМ.


Спираючись на світовий та вітчизняний досвід, упорядники «Керівництва з організації таборів активної реабілітації» розглядають історію виникнення таборів активної реабілітації/ незалежного життя для людей з травмою хребта та спинного мозку; практику їх підготовки та проведення; надають теоретичний матеріал з правових питань, здорового способу життя, сексуального виховання; практичні поради для інструкторів щодо проведення занять з техніки керування коляскою, самообслуговування, атлетики, настільного тенісу та ін.


Група активної реабілітації за фінансової підтримки Фонду прав людей з інвалідністю (США) реалізувала проект «Відповідальність на практиці».


В лютому місяці закінчила свою реалізацію програма “Від волонтера до професіонала”. В рамках цієї програми всеукраїнська громадська організація “Група активної реабілітації” направляла в Керч своїх тренерів для роботи зі студентами КЕГИ ТНУ.


Наші Партнери