Група Активної Реабілітації

#Проєкти

24 лютого 2022 року о 5 ранку Росія розпочала війну проти України. Бомби та ракети продовжують падати, а танки вдиратися в різні українські міста, вбиваючи та травмуючи тисячі мирних людей та захисників й захисниць своєї країни.


Проєкт FASHION INCLUSIA реалізується за підтримки Українського культурного фонду та покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізуватися у сфері моди та дизайну. Учасниці та учасники проєкту опановують теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії – візаж, стиль, фотографія.


Пандемія стала викликом для багатьох людей. Наразі в Україні введено адаптивний карантин, але коронавірус нікуди не зник. Кожного дня число інфікованих росте, а отже, ризик захворіти досі високий. COVID-19 особливо небезпечний для людей, які пересуваються кріслом колісним, бо вони, переважно, мають менший об’єм легенів та слабку імунну систему.


ГО «Група активної реабілітації» мотивує та загартовує людей з травмами спинного мозку до самостійного життя, використовуючи методику активної реабілітації.
Проводимо табори та заходи під час яких люди з травмами спинного мозку отримують практичні навички самостійності та корисні знання з багатьох питань, що стосуються життя людей з інвалідністю.


Проєкт FASHION INCLUSIA покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізувати свої мрії у сфері моди та дизайну. Учасниці та учасники проєкту отримують можливість опанувати теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії – візаж, стиль, фотографія тощо.


З 2 по 10 травня 2019 року в м. Ірпінь відбулася перша Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю в Україні, яка реалізувалася Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» за підтримки проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.


Протягом 2016-2018 років Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» проводили 10 таборів активної реабілітації в рамках міжнародного проекту ТЕАМ.


Наші Партнери