Група Активної Реабілітації

#«Послуги таксі»: Керівництво для людей з травмою хребта та спинного мозку

Дані рекомендації щодо користування послугами таксі підготовлені на підставі власного досвіду членів Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю «Група активної реабілітації» і розраховані на пасажирів з травмою хребта та спинного мозку.

Враховуючи те, що надання послуг по перевезенню в таксі для людей з інвалідністю в Україні відрізняється від інших країн, ми намагалися надавати поради виходячи з реалій нашого сьогодення.

В багатьох країнах світу надання якісних послуг пасажирам з інвалідністю закріплено в законодавчих актах, тому таксі пристосовані під різні потреби користувачів, а водії в обов’язковому порядку проходять навчання щодо надання допомоги та супроводу людям з різними видами інвалідності.

Представники «Групи активної реабілітації» пройшли навчання в організаціях партнерах з США, Канади, країн Європи щодо супроводу та допомоги особам з травмою хребта та спинного мозку, в тому числі і на транспорті, і нині мають досвід у підготовці водіїв та персоналу транспортних засобів.

Відтворення матеріалів «Керівництва» має бути узгоджено з ВГОІ «Група активної реабілітації».