Група Активної Реабілітації

#Опитування для чоловіків з травмою хребта та спинного мозку

Ваша участь в опитуванні допоможе нам проаналізувати ситуацію та спланувати дії, щодо покращення доступу до послуг з планування сім`ї та репродуктивного здоров’я чоловіків з травмою хребта та спинного мозку.

ЛоготипОпитування проводиться в межах реалізації проекту «Доступ до послуг з репродуктивного здоров’я чоловіків з травмою хребта та спинного мозку в м. Києві», який здійснюється за підтримки БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та Агентства США з міжнародного розвитку і реалізується ВГО « Група активної реабілітації» (надалі – ГАР).

В основі опитувальника підхід до репродуктивного здоров’я, як до стану повного фізичного, психічного і соціального благополуччя, а не тільки відсутності захворювань репродуктивної системи, порушення її функцій, або процесів у ній. Поняття репродуктивне здоров’я означає, що люди можуть мати безпечне статеве життя, мають можливість відтворювати себе, бути поінформованими про свої права, мати доступ до відповідних якісних послуг в сфері репродуктивного здоров’я. Складовою репродуктивного здоров’я є сексуальне здоров’я.

Опитування є анонімним. Заповнити анкету можна за посиланням (http://goo.gl/forms/QTRPwTZMYK), або за допомогою форми нижче.

  • Контактна особа: Володимир Азін
  • Електронна адреса: azin_2@ukr.net

Дякуємо за Ваші відповіді! Бажаємо здоров’я!