Група Активної Реабілітації

#Розпочинається проект «Доступ до послуг з репродуктивного здоров’я в м. Києві чоловіків з травмою хребта та ураженням спинного мозку»

Це дає нові робочі місця та розвиток малого бізнесу. Однак, перш за все, зацікавленими в цьому розвитку має бути місцева громада», – наголосив О. Синютка, повідомляє прес-служба ЛОДА.

DSC_5739

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, такі об’єкти стають центром притягнення туризму. «Навколо такого об’єкту згодом з’являються готелі, розвивається «зелений туризм».

Урочисте відкриття другої черги будівництва Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбулося 15 січня. Відучора у Центрі офіційно запрацював сучасний житловий корпус для проживання людей з особливими потребами з їдальнею на 200 ліжко-місць та біатлонне стрільбище на 30 коридорів.

Зазначимо, що введення в експлуатацію цього унікального об’єкту відбувається кількома чергами, першу з яких відкрили ще на початку 2010 року. Незважаючи на те, що Центр продовжує розбудовуватися, вже сьогодні він є унікальним реабілітаційно-спортивним об’єктом України та Східної Європи, а також осередком олімпійської та параолімпійської підготовки збірних команд України з зимових видів спорту.

Участь в урочистому відкритті взяли Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської ОДА Олег Синютка, президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, голова Львівської облради Петро Колодій, голова праління ВГОі «Група активної реабілітації» Ярослав Грибальський, члени національних паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України з лижних гонок та біатлону, спортсмени-паралімпійці, головні тренери та фахівці національних збірних команд України з зимових видів спорту.

Вітаючи учасників заходу із відкриттям другої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру, Ігор Жданов відзначив важливість відкриття таких об’єктів, які піднімають імідж України.

«Це фантастичний та унікальний Центр, яким Україна може пишатися. Він відповідає всім європейським стандартам реабілітації людей з обмеженими можливостями», – сказав він.

Ігор Жданов також подякував президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу за плідну роботу щодо розвитку паралімпійського руху в Україні.

Особливі слова вдячності Валерію Сушкевичу висловив й голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Завдяки Вашому натхненню та ентузіазму на Львівщині постала така споруда, яка дасть поштовх для розвитку зимового спорту всієї України. Це ще раз доводить, що Львівщина першою крокує у Європейський Союз, зокрема вона є стандартом розвитку комфорту та реабілітації людей з особливими потребами», – сказав він.

Керівник області також подякував спортсменам-паралімпійцям та їх тренерам: «Щиро вдячний за те, що ви робите для українського спорту. В цьому житті ви є переможцями і ваші успіхи повинні стати перемогою держави».

Учасники урочистостей ознайомились з умовами проживання у новозбудованому корпусі та оглянули спортивні об’єкти Центру. Також вони зустрілись з членами національної параолімпійської збірної команди України з зимових видів спорту, що від’їжджатиме на чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону 2015 року (м. Кейбл, США, 23 січня по 1 лютого 2015 року) та національною дефлімпійською збірною командою України з зимових видів спорту, яка через 3 місяці від’їжджатиме на ХVIII зимові Дефлімпійські ігри (м. Ханти-Мансійськ, Росія).

Окрім цього, відбулось нагородження переможців та призерів двох днів чемпіонату України з лижних перегонів, який вперше триває у Західному реабілітаційно-спортивному центрі.

DSC_5751

DSC_5741

DSC_5837

Джерело


Відео-новини