Група Активної Реабілітації

#Досвід Уляни Пчолкіної у фешніндустрії

Привіт! Це Уляна Пчолкіна. На Ukrainian Fashion Week я потрапила у якості хостес у 2011 році і з того часу працювала та відвідувала тижні моди як гостя.

За ці роки я подружилася з Володимир Нечипорук, адже для нього та Ірини Данилевської інклюзія не просто слово, а філософія. Залучати в модну індустрію людей з інвалідністю та давати їм шанс знайти себе — ось про що Український тиждень моди.

У 2019 році ми з Володимиром придумали проєкт «Fashion Inclusia» і почали активно працювати над його втіленням. Вже того ж року я пройшла разом з дівчатами курс з фешнмакіяжу і працювала на бекстейджі тижня моди.

Я мрію, аби у всіх бажаючих і талановитих людей був шанс потрапити у світ моди. Для мене особисто цей курс про можливості і рівність, бо інвалідність не обмежує таланти.

Ти також маєш можливість потрапити на курс цього року, зареєструвавшись за посиланням: https://forms.gle/P83KS5TRKaDnBVVR8.

Проєкт Fashion Inclusia реалізується за підтримки Українського культурного фонду та у партнерстві з Ukrainian Fashion Week.