Група Активної Реабілітації

#Відбулась зустріч польської Фундації Активної Реабілітації із Групою Активною Реабілітації

13-14 лютого 2023 року відбулась зустріч польської Фундації Активної Реабілітації із Групою Активною Реабілітації, в гостях у наших польських колег був Голова правління Віталій Пчолкін, керівниця напрямку стратегічного розвитку Уляна Пчолкіна і проєктна менеджерка Ангеліна Актемірова.

Фундація Активної Реабілітації вже близько 35 років працює у сфері підтримки людей з інвалідністю, які мають травми спинного мозку. ФАР є представлена в усіх воєводствах, на території усієї Польщі. Свого часу саме інструктори ФАР та шведської РГ навчали перших інструкторів в Україні.

З перших днів повномасштабної війни ФАР спільно допомагає людям, які зараз перебувають на території Польщі, а також підтримку в районах, охоплених військовими діями. Зустріч була важливим кроком для зміцнення співпраці і розвитку спільної діяльності.
Ми продовжуємо шукати дієві рішення, які б дозволили ефективно допомогти та відновити структуру та діяльність в Україні. Під час поїздки до Варшави ми детально обговорили поточну діяльність, планування та реалізації спільних проєктів. Зусилля обох організацій спрямовані на підвищення обізнаності про проблеми і потреби людей з інвалідністю, а також сприяння соціальній інтеграції та активному життю в суспільстві.