Група Активної Реабілітації

#Зустріч з командою «On 3 wheels»

В суботу 22 липня 2017 для нас з Танею Фоміною був дивовижний день, ми зустрічалися з хлопцями з проекту «On 3 wheels» і тепер хочемо поділитися враженнями і познайомити вас з цими крутими людьми, які трохи чарівники!

На наступний день після нашої зустрічі 23 липня хлопці вирушили підкорювати найвищу точку Львівської області – гору Пікуй. Звісно, вони не перші в цій справі, але є одне але! Хлопці в черговий раз виконують мрію людини з інвалідністю, на цей раз вони поведуть до нової вершині Антоніну Максимову.

Для своєї нелегкої подорожі хлопці з «On 3 wheels» використовують спеціальну коляску «La Joëlette», про яку дізнався один з учасників команди Олександр Луцик під час подорожі по Франції.

Спеціальна коляска «La Joëlette

Також, вони шукають тих, хто бажає спробувати себе у скелелазінні, так як, за словами Sava Pavlovych цей вид спорту незабаром стане олімпійським, а значить і паралімпійським теж. І так як ця ніша ще зовсім вільна, хтось із вас може зайняти її і отримати велику перевагу ставши першим.

Ось коротенька розповідь, яка звичайно не може описати наскільки ми в захваті від команди «On 3 wheels» і які вони різнобічні і класні.

Так, ця команда запалює своєю енергією! З’явилися ідеї і величезне бажання зробити такий похід. А ще цікаво було перетворити віртуальні знайомства в реальні. Ми з задоволенням розповіли про нашу організацію та програми.

Якщо ви хочете поспілкуватися, піти в гори або долучитися до команди в якості волонтера, а також більше дізнатися про їхню діяльність, як народилася ідея походів, і з якої божевільної подорожі в Лісабон все почалося – рекомендуємо Вам завітати до них на сторінку On 3 Wheels у Facebook.

Погосян Карина і Фоміна Тетяна
ВООІ «Група активної реабілітації»