Група Активної Реабілітації

#Запрошення відвідати Фан-зону зимових Паралімпійських ігор-2018

Шановні друзі та колеги! ПАТ “НСТУ” як суспільний мовник і офіційний мовник Зимових Паралімпійських ігор-2018 прагне об’єднати українське суспільство довкола спортивних досягнень нашої країни та необхідності поваги до людей з інвалідністю. Українські спортсмени-паралімпійці останніх два десятиріччя є фаворитами на всіх змаганнях, у яких беруть участь, тим самим зміцнюють імідж нашої країни на міжнародній арені і […]

Шановні друзі та колеги!

ПАТ “НСТУ” як суспільний мовник і офіційний мовник Зимових Паралімпійських ігор-2018 прагне об’єднати українське суспільство довкола спортивних досягнень нашої країни та необхідності поваги до людей з інвалідністю. Українські спортсмени-паралімпійці останніх два десятиріччя є фаворитами на всіх змаганнях, у яких беруть участь, тим самим зміцнюють імідж нашої країни на міжнародній арені і мають стати для молоді прикладом сили волі та витримки.

У зв’язку з цим Національна суспільна телерадіокомпанія України запрошує представників, членів та волонтерів ВООІ «Група активної реабілітації» відвідати безкоштовну Фан-зону зимових Паралімпійських ігор-2018, яка працюватиме з 10 по 18 березня з 10:00 до 20:00 у телецентрі “Олівець”.

Ознайомитися з детальною програмою подій можна за цим посиланням.

Відвідувачі фан-зони долучаться до різноманітних подій, які відбудуться у фан-зоні, і зможуть провести час пізнавально та весело. Насамперед, вони матимуть унікальну можливість поспілкуватися з українськими чемпіонами-паралімпійцями, більше дізнатись про їх звершення та історії успіху. У лекторії фан-зони відвідувачі дізнаються маловідомі факти про Паралімпійські ігри та Республіку Корея, відвідають інклюзивні майстер-класи, а також відкриті уроки з корейської мови, вивчення шрифту Брайля та мови жестів. На тематичних виставках відвідувачі дізнаються про історію Паралімпійських ігор та познайомляться з творчістю людей з інвалідністю.

Фан-зона розміщена за адресою: Київ, телецентр “Олівець”, вул. Мельникова, 42.

До зустічі!