Продовжуємо рубрику Відгуки наших волонтерів, а всім бажаючим нагадуємо, що потрапити на табір у якості волонтера можливо заповнивши Анкету волонтера ГАР на нашому сайті. Будемо раді бачити Вас на наших таборах!

DwGqgS9qO7Q

ДАРИНА КОЛЕСНИК, м.КИЇВ

Я була волонтером у таборі активної реабілітації кілька років тому, але досі переусвідомлюю цей досвід. Спочатку я думала, що для мене відкрився цілий новий світ людей, про який я мало знала. Я думала, що мене це дуже збагатило як особистість… Зараз, озираючись в минуле, я думаю, що для мене це було швидше уроком про те, як важливо хоч іноді у спілкуванні з людьми не просто дивитися, але хотіти і докладати зусиль, щоб бачити і розуміти. І як це, виявляється, складно… Однозначно не рекомендую їхати, якщо вам просто цікаво.

А ще я отримала практичний бонус: мені важливо було познайомитися з базовими техніками страховки і переміщення дорослих людей тому, що у мене завжди десь глибоко був страх, що якщо хтось з моїх близьких потребуватиме моєї фізичної допомоги, я не знатиму, що робити. Тепер я знаю, що це іноді нелегко, але не страшно, і цьому можна відносно швидко навчитися.

vRgCEGXHHcw

Ko8uvtoYKa4

HIZ6VX3bEiw