2 травня в Конференц-холі Ірпінь розпочалася Школа Активної реабілітації для жінок “Я зможу” – новий проект, реалізований Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю «Група Активної Реабілітації» за підтримки проекту «Я зможу!» (Натхнення. Можливості. Успіх) Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.

Це перша в Україні Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю, в якій беруть участь 15 дівчат з різних куточків України. Усі учасниці мають травму спинного мозку та пересуваються за допомогою крісла-колісного і це унікальна можливість для дівчат знайти відповіді на питання, пов’язані з інвалідністю, та подолати бар’єри й сумніви, що не дають стати успішною як у професійному, так і в особистому житті.

Протягом 10 днів учасниці отримують важливі знання та навички досвідчених інструкторок з:

  • Керування коляскою активного типу, що дозволять дівчатам після повернення додому стати більш мобільними.
  • Тренування з аеробіки та фітнесу, які навчають, як правильно підтримувати свою фізичну форму.
  • Самообслуговування, які допоможуть вдосконалитися і стати максимально незалежними від сторонньої допомоги.

Окремо, хочеться зазначити що попереду на дівчат чекає професійна фотосесія за участі провідних стилістів та інших фахівців в Україні. Вся команда з нетерпінням очікує на цей незабутній досвід!

Усі навички, набуті на бесідах та лекціях, дозволять нашим учасницям суттєво покращити якість свого життя, особливо, коли знання передають інструкторки, які мають власний величезний досвід і кожен у свій час пройшов свою “школу”.