Група Активної Реабілітації

#WOW-можливість: шукаємо волонтерів-фандрейзерів

Ідея полягає у створенні команди волонтерів, які допомагатимуть залучати необхідні ресурси для виконання статутних завдань організації. Ми шукаємо людей з різним досвідом, але це не точно.

Цього року ми маємо амбітні плани — провести три табори активної реабілітації для людей після травми спинного мозку, які дозволяють отримати важливі навички та знання для відновлення психологічного та соціального стану після повернення додому. Такий досвід отримало вже понад 1500 осіб з усієї країни.

На сьогодні, черга очікування складає понад 700 осіб й вона постійно збільшується. Мусимо визнати, що нинішня організаційна спроможність нашої організації здатна провести до трьох таборів на рік, тобто охопити близько 60 осіб, чого явно недостатньо з огляду на кількість охочих.

Для того, щоб мати стабільне зростання та можливість готувати нових лідерів нам потрібно мати постійну та прогнозовану підтримку, адже кожен табір це велика кількість зусиль та коштів (близько 27 000 грн за учасника). Й хоч ми розраховуємо на державне фінансування, але стабільно 15% від загального кошторису маємо покривати власноруч. Саме тому ми потребуємо вашої підтримки.

Ідея полягає у створенні команди волонтерів, які допомагатимуть залучати необхідні ресурси для виконання статутних завдань організації. Ми шукаємо людей з різним досвідом, але створили бажані критерії:

  • безпосередній досвід фандрейзингу;
  • проєктні менеджери, які мають досвід написання/виконання проєктів;
  • розбираються у сфері PR і комунікацій;
  • інші зацікавлені люди, які готові приділяти трохи свого часу для допомоги.

Що потрібно робити?

Періодично збиратися для генерування ідей, створення плану/стратегії, допомагати створювати нові корисні контакти, збирати кошти для проведення таборів активної реабілітації на платформі KIND Challenge, через сайт тощо.

Приєднатись до команди ГАР

Нам потрібні однодумці, які готові змінювати життя і долі людей після травми. Заповнюйте форму нижче або анкету волонтера. Чекаємо!