Група Активної Реабілітації

#В очікуванні приїзду учасників на UFW

2-5 вересня відбудеться 49-ий сезон Ukrainian Fashion Week. І ми дууууже радіємо, що матимемо змогу знову взяти там участь з проєктом «Fashion Inclusia»!

У 2019 році наші лідерки працювали на бекстейджі Українського Тижня Моди створюючи мейкапи, але цього разу буде представлено три напрямки — фешнфотографія, фешнвізаж та стилізація зйомок.

Напередодні найголовнішої модної події ми запитали у декількох відібраних учасниць курсу їхні враження та передчуття. Перша героїня — Павлусь Анна.

Чому обрала напрямок стилізації фешнзйомок?

Бо я за професією модельєр-конструктор. До проєкту працювала і працюю індивідуально з різними клієнтами, створюючи для них одяг. Але для деяких стала навіть психологинею.

Що тобі дав курс «Fashion Inclusia»?

Жодної хвилинки не жалкую, що натисла кнопку заповнити анкету. Курс дав змогу повірити у свої можливості. Це крута можливість для знайомства з новими людьми. Опанувала теорію, а тепер у передчутті не менш продуктивної практики.

Що найбільше вразило на курсі?

Змістовні лекції, особливо, про вплив тканин і одягу на навколишнє середовище. Це надихнуло мене на створення екоколекції одягу. А також надихали зустрічі з лекторами та людьми, які вже досягли певних успіхів у сфері моди.

Плануєш далі розвиватися у стилістиці?

Так, звичайно. Якщо буде можливість потрапити ще раз на такий чудовий проєкт, обов’язково хочу втілити ще одну мрію в реалії — опанувати мистецтвом створення мейкапу.

Проєкт Fashion Inclusia реалізується за підтримки Українського культурного фонду та у партнерстві з Ukrainian Fashion Week.