Група Активної Реабілітації

#В Києві відбувся навчально-практичний семінар для працівників ТОВ «Мастер-Авіа»

За запрошенням Комунального підприємства Міжнародний Аеропорт «Київ» (Жуляни) 10-11 січня 2017 року, для працівників ТОВ «Мастер-Авіа», фахівцями ВГОІ «Група активної реабілітації» було проведено навчально-практичний семінар «Супровід та допомога маломобільним пасажирам на транспорті».

Програма навчально-практичного семінару передбачала:

  1. теоретичні заняття – організація послуг для маломобільних пасажирів на авіатранспорті з урахуванням нозологічних особливостей (тренер Євгеній Свєт);
  2. практичні заняття – методи супроводу та допомоги пасажирам з порушенням зору (тренер Євгеній Свєт), методи супроводу та допомоги пасажирам з порушенням опорно-рухового апарату (тренер Володимир Азін).

Даний семінар є третім (попередні проводились у 2014 та у 2015 роках).

Його головною ознакою є те, що він проводився за узгодженою навчальною Програмою, яка була створена у співпраці НАІУ та ДП «ДержавтотрансНДІпроект» за безпосередньої участі фахівців ВГОІ ГАР.

Теоретичним підґрунтям семінару слугували: Конвенція ООН по правам людей з інвалідністю та напрацювання ВГОІ ГАР – «Сфера обслуговування для всіх», «Доступна авіаподорож», «Супровід та допомога крок за кроком».

Запрошуємо зацікавлені організації до співпраці.