Група Активної Реабілітації

#УВАГА! Відбір кандидатів в учасники в табір активної реабілітації

Для бажаючих долучитися до участі в таборі у якості волонтера (групи сервісу), або будь-яким іншим шляхом допомогти розвитку організації, є можливість заповнити анкету волонтера

Дорогі друзі!

Саме зараз ми проводимо відбір учасників в табір активної реабілітації, який проходитиме з 5 по 14 червня 2015 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центра (с. Яворів, Турківський район, Львівська область). Нагадуємо, що учасниками табору можуть стати лише люди з травмою хребта, що пересуваються за допомогою інвалідної коляски!

Якщо Ви ще не були учасником табору АР і хочете отримати навички, які дозволять Вам стати самостійними і незалежними, а також провести час з користю, заповніть анкету на нашому сайті.

Обов’язковими умовами участі у таборі є:

  1. Громадянство України (Для вимушених переселенців необхідна довідка з місця реєстрації)
  2. Відсутність ран, пролежнів та інших протипоказань до фізичних навантажень
  3. Виключно, травма хребта та спинного мозку (інші нозології не розглядаються!)
  4. Наявність крісла-колісного активного типу
  5. Оформлена інвалідність та ІПР (індивідуальна програма реабілітації) з відміченим пунктом 6 (Фізкультурно-спортивна реабілітація)

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете звернутися до організатора цього табору:

Для бажаючих долучитися до участі в таборі у якості волонтера (групи сервісу), або будь-яким іншим шляхом допомогти розвитку організації, є можливість заповнити анкету волонтера або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

До речі, історії наших учасників можна почитати в розділі Відгуки учасників, а історії волонтерів у відповідному розділі.

До зустрічі на таборах!