Група Активної Реабілітації

#У Вінниці, на базі спортивного комплексу «Аква-Він», було проведено тренування для людей з травмою спинного мозку

Вперше у водному комплексі було проведено тренування з плавання, яке має позитивний вплив на загальний фізичний та емоційний стани.

Команда реабілітаційного відділення психоневрологічної лікарні ім. Ющенко, лікарі фізичної та реабілітаційної медицини разом з працівниками ЦР «Гармонія» та інструктором першого контакту Андрієм Щербацьким змогли вийти за рамки роботи в лікарні.

Детальна підготовка, врахування нюансів тренування, логістика переїзду та індивідуальний підхід до стану та можливостей кожного пацієнта, аби втілити спеціальні програми для покращення фізичного стану пацієнтів.

Учасниками тренування стали поранені військові, які проходили реабілітацію в психоневрологічній лікарні ім. Ющенко, в реабілітаційному відділені.

Завдяки співпраці та ретельній підготовці фахівців, пацієнти отримали нові навички, вперше занурилися в басейн після травми, а асистенти відпрацювали техніку безпеки на воді під час занять з людьми з травмою спинного мозку.

"Добре розуміючи ціль роботи, можемо зробити такий «вихід за рамки медичного закладу» та показати можливості людини після ураження спинного мозку."
Лікарка Фізичної та реабілітації медицини, Олена Долинна

Висловлюємо подяку Водно-веслувальній базі ДЮСШ-2 та особисто волонтеру Віктору. Керівництву Спорткомплексу «Аква-Він»


Щиро вдячні за підтримку роботи інструкторів в регіонах Choose Love.