Група Активної Реабілітації

# У Львові планують відкрити реабілітаційний центр для воїнів російсько-української війни

10 червня 2022 року у Львові відбувся Форум донорів, на якому презентували проєкт першого в Україні Національного реабілітаційного центру “Незламні”.

Реабілітаційний центр будуватимуть у Львові за підтримки Міністерства охорони здоров’я, Міністерства у справах ветеранів України, Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради. До проєкту також вже долучилось Міністерство охорони здоров’я Німеччини.

У Національному реабілітаційному центрі буде реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюватимуть протези, тут їх виготовлятимуть. Крім фізичної реабілітації, у Центрі опікуватимуться психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних.

Під час презентації свій виступ мала й наша лідерка Уляна Пчолкіна, яка поділилась з учасниками заходу досвідом реалізації програми «Перший контакт». Це зустріч людини, яка тільки-но отримала травму з інструктором, який має схожу за наслідком травму, пройшов схожий шлях, володіє методологічними знаннями та готовий поділитись власним досвідом. 

Також Уляна закцентувала на важливості створення мультидисциплінарних команд і включення в роботу центру людей з травмами або ампутаціями. 

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що для побудови медичного закладу необхідно 77 млн євро — понад 2 млн євро уже залучили.

Щиро віримо, що проєкт центру зовсім скоро стане реальністю та якісно підвищить надання реабілітаційних послуг українцям!