Група Активної Реабілітації

#Традиційно: Наші на таборах АР в Білорусі

З 13 по 25 липня 2015 року в місті Пінск (Білорусь), на базі Поліського державного університету, проходив Табір Активної Реабілітації в якому прийняли участь інструктори з України – Чеберяк Андрій у якості інструктора зі стрільби з луку та Порох Олексій – інструктор з техніки їзди на колясці.

Табір

Участь наших інструкторів у таборах АР в Білорусі вже стала доброю традицією і це дуже важливо для обміну досвідом, адже незважаючи на єдину методологію, все ж особливості кожен привносить свої. Хочеться відмітити цікавинку у вигляді щоденних невеличких відеозвітів, які спільно переглядалися після вечірнього заходу. Саме завдяки гумористичній подачі всі дієві особи табору мали змогу відволіктися від навантажень і відпочити морально перед сном та зарядитися позитивом на наступний день весело “гигикаючи” разом. Пропонуємо ваші увазі плейлист з щоденниками:

Також, хотілося б відмітити, що на таборі прийняла участь в якості учасника/стажера організатора Людмила Башкенова із Казахстану, яка має за мету налагодження роботи по організації таборів АР в рідній країні.

Дякуємо організаторам табору Жені Шевко та Інні Дігілєвич з ГО «Республіканська асоціація інвалідів-колясочників» за запрошення та гарний прийом!