Група Активної Реабілітації

#Свято весни у Дніпропетровську

Кожного року в Україні святкується свято Весни – 8 березня. Від наших предків до сьогодення це свято символізує пробудження і появу нового життя після зими. Крім того, традиційно, в цей день важлива роль відводиться чарівній половині людства – жіноцтву, підкреслюється суспільна роль жінки як дружини, матері, подруги, коханої.

Вшанування традицій, святкування цього свята прививає молодим поколінням загальнолюдські цінності, як то любов, повагу і турботу до оточуючих. До того ж, саме такі свята несуть в собі весну, посмішки і ніжність. Ось і в Дніпропетровську, за підтримки народного депутата України – Дзензерського Дениса Вікторовича, привітали жінок з початком весни.

Учасниками заходу стали громадські організації, ветерани та пенсіонери. Наша організація також була запрошена на святкування до Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру   ім. Т.Г.Шевченка, на виставу «Кайдашева сім’я».

Одна з лідерок нашого руху,  Дар’я  Оніщенко, поділилася з нами своїми враженнями: «Організація заходу була чудовою! З таким святом ми відчули подих весни: стільки прекрасних жінок зібралося в одному залі, надзвичайна вистава, яка принесла море посмішок! Приємно було дивитися на усміхнені обличчя жінок, які раділи квітам. До речі, ми там трошки допомогли, як справжні волонтери – роздавали квіти гостям. Дякую за надану можливість приєднатися до такого чудового та яскравого дня!»

Ми дякуємо організаторам за свято та бажаємо, від нашої організації, всім жінкам, бути завжди усміхненими та отримувати квіти кожного дня.

Смирнова Уляна