Однією з добрих традицій в Veteran Hub є проведення спільних переглядів цікавих фільмів на різні тематики з подальшим обговоренням, враженнями і іншими пропозиціями.

Група активної реабілітації, будучи резидентом, не може залишитися осторонь такої традиції і розпочала зі спільного перегляду комедійної драми «Не хвилюйся, він далеко не піде», яка розповідає про життя карикатуриста Джона Каллахана, в основі якої лежить автобіографічна книга Каллахана. Ідея зняти стрічку про відомого карикатуриста виникла ще в 1989 році. Тоді головну роль хотів зіграти Роббін Уільямс. Зрештою повномасштабні роботи над проектом почалися лише в 2016 році і головна роль дісталася Хоакіну Феніксу.

Джон Каллахан народився в 1951 році, зростав з прийомними батьками, рано почав пиячити. У 21 рік він потрапив у автокатастрофу та отримав травму спинного мозку в шийному відділі, після якої до кінця життя був змушений пересуватися за допомогою коляски. Це спонукало його змінити ставлення до життя, зокрема, він почав малювати, хоч давалося це нелегко, що врешті-решт і зробило його популярним. Його регулярно друкували у газетах, його критикували, ним захоплювалися.

Режисурою та сценарієм займався Ґас Ван Сент – чотириразовий володар нагород Каннського кінофестивалю.

Ліцензійна копія фільму та права на показ люб’язно надані Всеукраїнською мережею КІНОКЛУБ.

Свої побажання щодо вибору наступного фільму надсилайте нам зручним для вас способом.
За анонсами слідкуйте в наших соц. мережах.

Чекаємо Вас наступного разу!