Група Активної Реабілітації

#Сфера обслуговування для всіх

У середу, 11 липня 2012 року в м. Херсон ТРЦ «Фабрика» спільно з громадськими організаціями  людей з інвалідністю «Група активної реабілітації», ї «ВЕЛІД», «Ініціатива на захист прав інвалідів» провели навчальний тренінг «Сфера обслуговування для всіх» для обслуговуючого персоналу закладу.

В 2011 році ВГО «Група активної реабілітації» та Канадський центр вивчення інвалідності  за підтримки Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив розробила навчальний курс «Сфера обслуговування для всіх» з метою надати працівникам готельного бізнесу, закладів громадського харчування, торгівлі і транспорту інформацію з питань інвалідності, існуючої методики супроводу маломобільних груп населення та етики спілкування, питань універсального дизайну та доступності.

Сфера обслуговування для всіх

Метою заходу, який проходив в торгово-розважальному центрі «Фабрика»  було покращання  рівня соціальної компетентності обслуговуючого персоналу та якості надання послуг для всіх категорій відвідувачів  Центру, в першу чергу Херсонців та гостей міста, що мають інвалідність – найчисельнішої та найменш забезпеченої меншини в Україні.

Даний захід є початком довготривалого соціально спрямованого проекту,  одним з завдань якого є  зміна пануючих суспільних стереотипів щодо людей з інвалідністю – від співчуття та жалості до поширення позитивного образу та впровадження практик незалежного життя –  як рівноправного члена суспільства, без виключень та дискримінацій прав людей з інвалідністю.

Сфера обслуговування для всіх

Адміністрація ТРЦ Фабрика ще на початку будівельних робіт ставила завдання перед проектантами та будівельниками дотримуватися принципу доступності закладу. Адже від інтеграції людей з інвалідністю у звичайне суспільство виграють перш за все прості громадяни, які отримують безпечне та комфортне просторове середовище, а це в першу чергу : і люди похилого віку, вагітні жінки, батьки з дітьми дошкільного віку.

Даний захід є продовженням роботи із впровадження кращих світових практик соціально спрямованого бізнесу, яку проводить адміністрація ТРЦ Фабрика, адже майбутнє громади багато в чому залежить від ефективного використання духовного, інтелектуального, власне – людського ресурсу. Це стане можливим завдяки, виключно, нашим спільним зусиллям, нашому світосприйняттю, особистим вчинкам кожного з нас.

Сфера обслуговування для всіх

Дмитро Черних
«Група Активної реабілітації» , м. Херсон