Група Активної Реабілітації

#Роксолана Гриджук про свій досвід участі в курсі Резиденція Fashion Inclusia

Привіт! Це Роксолана Гриджук. Хочу поділитись з тобою своєю історією навчання на минулорічному курсі “Резиденція Fashion Inclusia”.

Відкинувши усі сумніви, вирішила спробувати власні сили й заповнити анкету на проходження курсу з фешнмакіяжу. І до сьогодні радію, що переборола сумніви, тому що отримала ще одну професію, у якій можу додатково працювати.

Цей курс дав мені фундаментальний досвід, розширивши розуміння макіяжу як такого:

✅ провідні візажисти навчили різноманітним техніками та правильному підбору мейкапу до образу;
✅ досвід роботи на бекстейджі та в команді подарував лайфхаки для швидкого і якісного виконання мейку;
✅ поповнено знання щодо різновидів макіяжу: від класичних до креативних технік виконання з урахуванням усіх нюансів;
✅ бонусом отримала портфоліо робіт, які дають змогу далі розвивати себе у цій справі та базовий набір професійної косметики й косметичних пензлів у подарунок.

Тільки уяви: атмосфера бекстейджу, робота з професіоналами, можливість працювати в команді, створювати макіяж для провідних моделей — заряд, який ти отримаєш на курсі, подарує силу для самореалізації.

Повернувшись додому, я одразу придбала б’юті стіл, створила сторінку з фотографіями робіт і почала роботу на себе. А вже через чотири місяці знайшла доступний салон для роботи. Під час карантину пройшла ще два курси. Тепер справа для душі переросла у додаткове джерело для заробітку.

Хочеш так само? Заповнюй анкету до 9 серпня: https://forms.gle/P83KS5TRKaDnBVVR8.

Проєкт Fashion Inclusia реалізується за підтримки Український культурний фонд та у партнерстві з Ukrainian Fashion Week.