Група Активної Реабілітації

#Проведено навчальний семінар для керівників культурних установ міста Львів

Львів є одним з найвизначніших культурних міст України і цей статус потрібно завжди тримати на відповідному рівні. Саме з цією метою Ярослав Грибальский, голова правління ВООІ «Група Активної Ребілітації», разом з колегою Наталею Курило провели 26 лютого в приміщені Першої Львівської Медіатеки навчальний семінар щодо умов доступності маломобільних груп населення. Керівники установ, завідувачи бібліотек, театрів, […]

Львів є одним з найвизначніших культурних міст України і цей статус потрібно завжди тримати на відповідному рівні. Саме з цією метою Ярослав Грибальский, голова правління ВООІ «Група Активної Ребілітації», разом з колегою Наталею Курило провели 26 лютого в приміщені Першої Львівської Медіатеки навчальний семінар щодо умов доступності маломобільних груп населення.

Керівники установ, завідувачи бібліотек, театрів, народних домів, мистецьких шкіл для дітей та дорослих мали змогу ознайомитись з видами інвалідності та етикою спілкування з людьми з інвалідністю, а також особливостями створення безперешкодного середовища для маломобільних груп населення.

В ході навчання були наведені приклади облаштування міста у 2017 році елементами доступності культурних закладів, які були напрацьовані командою Львівської міської ради в рамках школи Публічного адміністрування Українського Католицького Університету «Відчути Львів».

У підсумку було заплановано створення дорожної карти по облаштуванню доступності культурних закладів Львова, які сприятимуть можливості бути споживачем культурного продукту маломобільних груп населення та гостей міста.

За матеріалами: Львівська міська рада