Група Активної Реабілітації

#Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я ЗМОЖУ!»

З 2 по 10 травня 2019 року в м. Ірпінь відбулася перша Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю в Україні, яка реалізувалася Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» за підтримки проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.

Мета проекту: підготовка та навчання жінок з інвалідністю відповідальності за якість свого життя шляхом надання навичок самообслуговування та догляду за собою з урахуванням питань пов’язаних з інвалідністю та створення підґрунтя для незалежного та успішного життя жінок з інвалідністю як в професійному, так і особистому плані.
Участь в школі прийняли 15 жінок з різних областей України, які мають травму спинного мозку і пересуваються за допомогою крісла колісного.

#ПРОГРАМА ШКОЛИ

Протягом 10 днів команда проекту, яка складалася з досвідчених інструкторок, які також пересуваються за допомогою колясок, навчали інших дівчат, які мають складні травми спинного мозку:
Вдосконалювали навички самообслуговування, які допоможуть їм бути максимально незалежними від сторонньої допомоги.
Навичкам керування коляскою активного типу, що дозволить їм після повернення додому суттєво покращити якість свого життя.
На тренуваннях з аеробіки та фітнесу навчали тому, як правильно будувати тренування для покращення свого фізичного стану.
Прослуховували бесіди на теми про догляд за собою, здоровий спосіб життя та правильне харчування, власний стиль, урологію, інтимне життя, правові питання тощо, що дозволило їм отримати відповіді на хвилюючі питання.

#WINGS FOR LIFE WORLD RUN

5 травня весь склад школи приймав участь у всесвітньому благодійному забігу Wings for life World run, який проходив на Трухановому острові.
Завдяки нашій участі забіг став наймасовішим в світі за кількість людей, що користуються коляскою і прийняли участь в забігу. Наша команда приймала активну участь в підготовці до забігу, Уляна Пчолкіна була офіційним амбасадором і ведучою, а інструкторка Людмила Пискунова провела запальний флеш-моб для всіх учасників забігу під час розминки.
Мета забігу: збір коштів на пошук дієвих методів лікування травм спинного мозку, що було дуже важливим для учасниць, які мають такі самі травми.

#ФОТОСЕСІЯ

7 та 8 травня відбулася ключова частина, яка викликала найбільше захоплення у дівчат – фотосесія за участі провідних фахівців в світі моди, фото та візажу:
Варвара Барто, фешн-стиліст журналу Pink Magazine Ukraine, створила неповторні образи для кожної учасниці Майстри учбового центру Kodi Professional провели майстер-клас з нанесення макіяжу і догляду за обличчям, доповнили образи Варвари відповідним макіяжем і на останок подарували коштовні набори косметики кожній учасниці та інструкторкам.
D2 Салон-стиль Дюденко завершили образи дівчат яскравими зачісками та порадами по догляду за волоссям. Професійну фотосесію від Ольги Войчик, яка робить найкращі світлини всіх відомих особистостей до журналу PINK Magazine Ukraine, отримала кожна з дівчат, яка дозволила відчути атмосферу справжньої професійної роботи в кадрі.
Група активної реабілітації з 1992 року проводить табори активної реабілітації для людей, які мають травми спинного мозку за унікальною методикою шведської неурядової організації Rekryteryngsgruppen.
За цей час наші послуги отримали понад 1600 людей з ураженнями спинного мозку, що користуються кріслом колісним, які в більшості випадків змогли після цього повернутися до звичайного, соціально-наповненого життя, створили сім’ї, започаткувати власну справу тощо.

ЯК НАС ПІДТРИМАТИ?

Організація подібних заходів завжди вимагає великих зусиль та витрат. Будь-яка підтримка важлива!

Ми відкриті до співпраці, тому пишіть нам на ngogarua@gmail.com або телефонуйте (093) 922-48-48
>Підтримати ГАРну діяльність