Група Активної Реабілітації

#Керівництво з організації таборів активної реабілітації

Спираючись на світовий та вітчизняний досвід, упорядники «Керівництва з організації таборів активної реабілітації» розглядають історію виникнення таборів активної реабілітації/ незалежного життя для людей з травмою хребта та спинного мозку; практику їх підготовки та проведення; надають теоретичний матеріал з правових питань, здорового способу життя, сексуального виховання; практичні поради для інструкторів щодо проведення занять з техніки керування коляскою, самообслуговування, атлетики, настільного тенісу та ін.

Посібник розрахований на представників громадських організацій людей з інвалідністю, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, що готують фахівців із соціальної роботи та фізичної реабілітації, працівників державних структур та центрів реабілітації і всіх зацікавлених інституцій, що працюють у сфері інвалідності.

Розробка та друк Керівництва здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.