Група Активної Реабілітації

#Онлайн-курс активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я ЗМОЖУ!»

Участь в школі прийняли 30 жінок з різних областей України, які мають травму спинного мозку і пересуваються за допомогою крісла колісного.

Пандемія Covid-19 в світі значно змінила порядок звичних речей, тому кожен мав адаптуватися до нових умов життя. Саме тому, з 10 по 20 серпня 2020 року вперше відбувся онлайн-курс активної реабілітації для жінок з інвалідністю, який реалізовувався Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» за підтримки проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.

Мета проекту: підготовка та навчання жінок з інвалідністю відповідальності за якість свого життя шляхом надання навичок самообслуговування та догляду за собою з урахуванням питань пов’язаних з інвалідністю та створення підґрунтя для незалежного та успішного життя жінок з інвалідністю як в професійному, так і особистому плані.


#ПРОГРАМА ШКОЛИ

Протягом 10 днів команда проекту, яка складалася з досвідчених інструкторок, які також пересуваються за допомогою колясок, навчали інших дівчат, які мають складні травми спинного мозку:
Навичкам підбору та налаштування крісла колісного активного типу, що дозволить суттєво покращити якість свого життя.
Вдосконалювали навички самообслуговування, які допоможуть їм бути максимально незалежними від сторонньої допомоги.
На тренуваннях з аеробіки та фітнесу навчали тому, як правильно будувати тренування для покращення свого фізичного стану.
Прослуховували бесіди на теми про догляд за собою, здоровий спосіб життя та правильне харчування, власний стиль, урологію, інтимне життя, правові питання тощо, що дозволило отримати відповіді на хвилюючі питання.

ОНЛАЙН-ТРЕНУВАННЯ


Розуміючи всі наслідки пандемії та необхідність залучення до занять спортом ми розробили спеціальний курс занять з аеробіки та фітнесу в домашніх умовах.

Понад 22 години онлайн тренувань та 22 години бесід на різні теми. Індивідуальна робота та консультації з інструкторами та фахівцями різного профілю.

Група активної реабілітації з 1992 року проводить табори активної реабілітації для людей, які мають травми спинного мозку за унікальною методикою шведської неурядової організації Rekryteryngsgruppen.

За цей час наші послуги отримали понад 1600 людей з ураженнями спинного мозку, що користуються кріслом колісним, які в більшості випадків змогли після цього повернутися до звичайного, соціально-наповненого життя, створили сім’ї, започаткувати власну справу тощо.

Школа активної реабілітації для жінок є похідною від цієї програми і включає в себе обов’язкові аспекти цієї методології.

ЯК НАС ПІДТРИМАТИ?

Організація подібних заходів завжди вимагає великих зусиль та витрат. Будь-яка підтримка важлива!

Ми відкриті до співпраці, тому пишіть нам на ngogarua@gmail.com або телефонуйте (093) 922-48-48
>Підтримати