Група Активної Реабілітації

#FASHION INCLUSIA

Проєкт FASHION INCLUSIA покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізувати свої мрії у сфері моди та дизайну. Учасниці та учасники проєкту отримують можливість опанувати теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії – візаж, стиль, фотографія тощо.

Робота складається з двох частин:


  • Теоретичний курс – провідні фахівці в галузі проводять лекції та семінари-практикуми з учасниками проєкту напередодні Українського тижня моди (Ukrainian Fashion Week)
  • Практичний курс – під час Ukrainian Fashion Week учасники працюватимуть за обраним напрямом – підготовка моделей для показу, робота в командах дизайнерів, знімання подіумних фоторепортажів та стріт-стайл фотографії

Надалі, з-поміж найуспішніших учасників, буде обрано менторів, які продовжать передавати знання і навички в регіонах.


#ПЕРШИЙ ЕТАП

В рамках першого етапу проєкту, який проходив з 28 серпня по 4 вересня 2019 року, троє лідерок ГО «Група Активної Реабілітації» пройшли курс візажу у кращих фахівців Mary Kay, Y.Vision Creative Group та підготовки до роботи на UFW.
Після пройденого навчання вони асистували в нанесенні макіяжу і підготовці моделей до виходу на подіум під час Ukrainian Fashion Week з 31-го серпня по 4-е вересня. Отримані навички стилісток та візажисток дозволять їм і надалі надавати професійні послуги й отримувати за винагороду.
Все це стало можливим завдяки незамінній ідейній, емоційній та моральній підтримці засновників UFW Володимира Нечипорука та Ірини Данилевської, а також великої кількості спеціалістів, які ділилися своїм досвідом і підтримували дівчат
Протягом п’яти днів дівчата працювали на рівних з провідними українськими та світовими спеціалістами.

#ФІНАЛЬНИЙ ДЕНЬ UKRAINIAN FASHION WEEK. ОДЯГ, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ!

4 вересня фінальним шоу програми Ukrainian Fashion Week став Соціальний перформанс Safe Fashion, що презентував колекції, присвячені безпеці пішоходів на дорогах.
У показі, який відбувався на пішохідному переході перед Мистецьким Арсеналом, взяли участь не лише професійні моделі, а й українці, які пережили ДТП і на власному досвіді переконалися у необхідності бути видимими на дорогах. Серед них професійна каратистка, громадська активістка та телеведуча Уляна Пчолкіна, режисер Vlad Kochatkov, культурна менеджерка Марианна Факас та маркетолог Dmytro Dzhedzhula.
Головний елемент колекції – одяг та аксесуари зі світловідбивної тканини.
Привернення уваги до безпеки на дорозі є надзвичайно актуальною – тільки за 7 місяців 2019 року в Україні сталося понад 4200 ДТП за участі пішоходів, багато з яких є летальними. Одна з причин – водії не помічають їх у темряві чи сутінках.
Годі й говорити, скільки наших знайомих та друзів з інвалідністю отримали травму спинного мозку саме через ДТП. Для нашої Група Активної Реабілітації це гарна нагода донести правильний меседж про безпеку на дорозі. Це важливо!

Зараз ми працюємо над розширенням програми підтримки та спонсорства для людей з травмами спинного мозку, щоб зробити системно доступними курси з візажу, стилю, перукарської майстерності, фотографії, блогерства тощо.

Якщо вас зацікавив наш проєкт і з’явилося бажання долучитися, то закликаємо вас приєднуватися та створювати справжні можливості для втілення мрій в реальність.