Група Активної Реабілітації

#Відбулась презентація книги «Незламні»

9 лютого у Києві, в One Love Coffee у PincukArt Center відбулась презентація книги «Незламні»

«Незламні» – книга-збірка 30 історій українських жінок: військових, волонтерок, парамедиків, адвокатів, організаторок, які демонструють українську єдність і силу, в непрості часи війни. Це історії про покинуті домівки, порятунок родин та країни. Ця книга про українську жінку, яка попри все, залишається незламною і знаходить сили в такий непростий час.

Серед 30 історій також історія членкині правління Групи активної реабілітації, Уляни Пчолкіної, яка дивом врятувалась із окупованої Бучі. Зараз у Львові команда громадської організації Група активної реабілітації щоденно працюють над реалізацією програм для українців із травмами спинного мозку, які допомагають уникати зайвих ускладнень, підвищують обізнаність про травму та її наслідки, а також можливості для самостійного життя.

В рамках презентації книги, відбулась панельна дискусія «Жіноче лідерство у війну» , а також презентація благодійної складової проєкту «Наші діти». Подія завершилась автограф-сесією та фотосесією із вільним спілкуванням.