Група Активної Реабілітації

#Представники Бюро ВООЗ завітали до Групи активної реабілітації

1 серпня 2022 року в рамках проєкту ВООЗ в гості до ГАРу завітали Марлі Квін, технічний радник з питань інклюзії при обмеженнях життєдіяльності та реабілітації при гуманітарних надзвичайних ситуаціях Європейського регіонального бюро ВООЗ та Володимир Голик, Технічний офіцер з питань обмежень життєдіяльності та реабілітації Бюро ВООЗ в Україні.

В рамках цієї зустрічі обговорили можливості співпраці ГАР та Бюро ВООЗ в реаліях  війни в Україні. Зокрема, в частині надання послуг на рівні громади з метою створення сприятливих умов для повноцінного включення осіб з травмою спинного мозку в життя громади, а також опанування ними життєво важливих навичок.

30-річний досвід Руху активної реабілітації в Україні за принципом “рівний рівному”  може значно підсилити роботу мультидисциплінарних команд, які працюють з пацієнтами з травмами хребта за сучасними доказовими методами реабілітації.

Зустріч ГАР з представниками Бюро ВООЗ

Місія перебуває в Україні відповідно до запиту Міністерства охорони здоров’я України до Бюро ВООЗ в Україні щодо надання технічної допомоги зі створення у закладах охорони здоров’я мережі стаціонарних відділень післягострої та довготривалої реабілітації. Це стосується закладів, що надають мультидисциплінарну реабілітаційну допомогу при спино-мозкових травмах, черепно-мозкових травмах, опіках, ампутаціях кінцівок та складних скелетних травмах, та до яких планується скерування осіб, які потребують реабілітації, згідно з реабілітаційними маршрутами. 

Вдячні Бюро ВООЗ за багатолітню працю в Україні з питань реабілітації осіб з інвалідністю, особливо в такий складний період для України. Наша організація відкрита до подальшої співпраці, залучення найкращих практик, досвіду в реабілітації осіб з інвалідністю та підвищення якості надання реабілітаційних послуг в Україні.

Слідкуйте за оновленнями.