#Погляд Анни Останкової на фешнсвіт

Привіт! Це Anna Ostankova і два роки тому я взяла участь у курсі “Резиденція Fashion Inclusia”. Тоді мені пощастило стати однією з перших візажисток на кріслі колісному, яка працювала на Українському тижні моди.
З дитинства я хотіла влитися у фешнсвіт. І завдяки цьому проєкту моя мрія здійснилась. Насправді у мене не було попереднього досвіду створення професійних макіяжів, але це не зупинило мене подати заявку на курс. І не дарма!
Пройшовши майстер-класи, я отримала достатньо знань і навичок для розвитку у сфері візажу. Коли повернулась додому у Харків, пішла на курси, а згодом почала готуватися до чемпіонату України. Наразі працюю на себе.
Тож, досі сумніваєшся, чому варто податися на курс “Fashion Inclusia”?
Це крута можливість отримати досвід зі створення фешнмакіяжу. Справжні професіонали розкажуть секрети як з типових засобів для створення мейку зробити нешаблонні образи. А ще, ти можна буде поринути в атмосферу бекстейджу найголовнішої події моди! І звісно, після проходження курсу з’явиться більше можливостей для самореалізації, тому просто повір у себе і надішли заявку на участь: https://forms.gle/P83KS5TRKaDnBVVR8.