Група Активної Реабілітації

#“Роль людей з інвалідністю в процесі зниження ризику ситуації стихійного лиха”

У 2013 році ООН проводить опитування на тему: “Роль людей з інвалідністю в процесі зниження ризику ситуації стихійного лиха” і звертається до осіб з інвалідністю та тих, хто здійснюють догляд та опіку, із закликом взяти участь в опитуванні та поділитися своїми думками про життя в надзвичайних ситуаціях.

Вітання, шановні колежанки і колеги!

Це дасть змогу краще зрозуміти потреби осіб з інвалідністю та розробити життєздатний і всеосяжний глобальний план зменшення небезпеки стихійних лих.

Опитування (російською мовою) доступне за посиланням: http://www.surveymonkey.com/s/M7W9D9K.

13 жовтня в Міжнародний день ООН зі зменшення небезпеки лих увагу буде зосереджено на питаннях, що стосуються приблизно одного мільярда людей з інвалідністю у світі, які піддаються ризику стихійних лих. Ці особи, в цілому, як і раніше не мають значного представництва у процесах планування та прийняття рішень щодо скорочення цих ризиків або підвищенню стійкості. Мета Міжнародного дня – розпочати обговорення потреб осіб з інвалідністю при розвитку можливих сценаріїв стихійних лих.

Детальніше про Міжнародний день ООН зі зменшення небезпеки лих можна знайти тут: http://www.unisdr.org/2013/iddr/#.UiR8sD8a_6l.

Просимо поширити цю інформацію.

Дякуємо!