Група Активної Реабілітації

#Оголошення про проведення табору активної реабілітації

Якщо Ви ще не були учасником табору АР, досі не заповнили анкету, але хочете отримати навички, які дозволять Вам стати самостійними і незалежними, а також провести час з користю, тоді саме час заповнити анкету кандидата в  учасники.

Дорогі друзі! Ми раді повідомити Вам, що в рамках проекту TEAM відбудеться ще два табори активної реабілітації (І та ІІ рівнів) у другому півріччі цього року.

Ми оголошуємо про початок відбору кандидатів в учасники в табір активної реабілітації, який проходитиме з 3 по 14 жовтня 2017 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центра (с. Яворів, Турківський район, Львівська область). Нагадуємо, що учасниками табору можуть стати лише люди з травмою хребта, що пересуваються за допомогою крісла колісного!

Організатор табору: Чеберяк Андрій, тел. (097) 722-34-86

Учасником табору активної реабілітації можуть бути особи з наслідками ушкодження спинного мозку та ураженням функцій тазових органів, які:

  1. Мають Громадянство України
  2. Не мають ран, пролежнів та інших протипоказань до фізичних навантажень
  3. Виключно, травма хребта та спинного мозку (інші нозології не розглядаються!)
  4. Наявність крісла-колісного активного типу (не обов’язково)
  5. Оформлена інвалідність

Відбір учасників відбуватиметься за заповненими анкетами. Пріоритет щодо участі в таборі мають внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, учасники АТО, цивільні постраждалі в зоні проведення АТО.

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) реалізує в Україні Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

В рамках проекту заплановано проведення 6 таборів активної реабілітації (додатково два табору), як одного з методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ускладненої травми хребта з ураженням спинного мозку (RG Aktiv Rehabilitering).

Партнером в організації таборів є Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

Якщо Ви вже заповнювали анкету просто нагадайте про себе написавши нам на ngogarua@gmail.com свої ПІБ та контактний номер телефону. Мотиваційний лист буде додатковою перевагою. Повторно заповнювати анкету не потрібно!