Група Активної Реабілітації

#Обери професію своєї мрії та реалізуй себе в Україні!

Метою цього заходу стала вкрай актуальна наразі для України тема – зупинка масового відтоку людей за кордон у пошуках кращої долі та запуск в Україні ефективного механізму соціального ліфту для реалізації українців у своїй країні.

Вчора відбувся КСВ-бранч «Без обмежень» за участю Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної, а також КСВ та HR-фахівців ТОП-30 компаній України (Віяр, Водафон, Кока Кола, Астарта, Укренерго, Європейська бізнес асоціація тощо). КСВ-бранч організувала команда Асоціації інноваційної та цифрової освіти та Група Активної реабілітації.

22 липня, на попередньому бранчі, ми анонсували запуск у серпні масштабного Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії✨», який реалізується у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

І вчора, всього за декілька тижнів, як триває Проєкт, вже презентовано перші результати:

– створений портал Проєкту www.hryoutest.in.ua,
– пройшли профорієнтаційні тестування та консультації 300 учнів 7-11 класів, переважно, діти-сироти,
– створені сучасні відео та мультимедійні-курси щодо трендів ринку праці в Україні, актуальних професій, в т.ч. курс для батьків, як зрозуміти талант дитини тощо,
– відзняті перші онлайн-екскурсії на кращі українські підприємства (всього буде ТОП-30 підприємств в цьому році).

І це лише початок…