Група Активної Реабілітації

#Нові можливості працевлаштування людей з інвалідністю!

А ви знали, що існує сайт, на якому зібрані актуальні вакансії з різних сфер для людей з інвалідністю? Ні? То переходьте на сторінку проєкту На рівних / On equals, щоб дізнатися більше про це!

8 вересня 2021 року, у Unit City відбулася презентація цього проєкту, у якій взяли участь наші лідери — Уляна Пчолкіна та Denys Maystrenko.

Вони стали головними героями соціальних відеороликів, у яких поділились досвідом працевлаштування та роботи, довівши, що усі ми “на рівних” та лише талант людини робить її особливою.
А також наші лідери взяли участь в емпіричному дослідженні команди проєкту «На рівних», щоб допомогти їм визначити реальний стан речей щодо працевлаштування людей з інвалідністю.

До нашої презентації долучилася Радниця – Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, яка наголосила, що тільки у синергії з бізнесом та громадським сектором, влада здатна змінити ситуацію з працевлаштуванням людей з інвалідністю.

Ми раді підтримувати такі круті ініціативи, адже самозайнятість людей з інвалідністю — основа для реалізації та якості життя!

Проєкт На рівних / On equals

Є можливість поліпшити ситуацію з працевлаштуванням і цей соціальний проєкт на своєму рівні має можливість це зробити!