Група Активної Реабілітації

#Навчальний семінар для інструкторів Першого контакту

З 10 по 14 травня 2023 року, на базі Благодійна організація “Місія.Віфезда” в Тернопільській області, відбувся навчальний семінар для інструкторів Першого контакту, які пережили травму спинного мозку внаслідок якої пересуваються на кріслі колісному.

Метою програми Перший контакт – виявлення людини після травми та надання їй всебічної інформаційної підтримки, мотивації до занять фізичними вправами та активного способу життя, зокрема, закласти підґрунтя для максимальної незалежності від сторонньої допомоги в подальшому житті.

Під час семінару інструктори підвищили свої навички та вдосконалили знання, що дозволить краще надавати послуги для осіб з травмою спинного мозку, які перебувають на лікуванні в медичних установах та реабілітаційних закладах. Ще одним завданням є обмін досвідом роботи. Відбулись сесії де ділитися напрацюваннями, говорили про труднощі в роботі та генерували ідеї щодо шляхів їх вирішення.

Важливою складовою були практичні тренування з покращення навичок володіння коляскою активного типу (переміщення, техніка долання архітектурних перешкод) та загальна фізична підготовка з акцентом на вміння інструкторів провести такі заняття для пацієнтів або імплементувати в роботу разом з фізичними та ерготерапевтами.

Родзинкою в програмі стала зустріч з Іваном Косминою, який був учасником табору активної реабілітації у 2013 році й за його переконанням – участь в таборі докорінно змінила його життя.
З новими ідеями інструктори з Рівного, Львова, Києва, Тернополя, Дніпра та Кропивницького повертаються до роботи на місцях.

Окрім того, одним з важливих завдань для команди була підготовка бази до проведення табору активної реабілітації, який відбудеться вже в червні цього року. Анкета для участі доступна на нашому сайті та в коментарях.

Щиро вдячні за підтримку роботи інструкторів в регіонах благодійній організації Choose Love.