Група Активної Реабілітації

#Наш комфорт – в наших руках!

З 6 по 18 серпня лідери «Групи Активної Реабілітації» працювали на таборі активної реабілітації в Білорусі

Як відомо, лідерами ми є не тільки в таборі, але і в повсякденному житті, тому не можемо пройти повз виникаючі проблеми не намагаючись їх виправити. Так і цього разу, зворотний шлях додому лежав через місто Брест, де у нас виникли проблеми на місцевому вокзалі.

Прибувши на станцію Брест-Центральний ми зіткнулися з проблемами архітектурної не доступності – з шляхів до самого вокзалу потрібно було пройти через підземний перехід, в який вели стрімкі сходи і такі ж пандуси. На щастя, для людей з інвалідністю був побудований ліфт, який повинен вирішувати всі виникаючі незручності в переміщенні по вокзалу, до нього-то ми і пішли.

Прийшовши до ліфта ми виявили вивіску на якій говориться, що для використання ліфта потрібно зателефонувати за номером чергової по вокзалу, при цьому номер звичайно ж білоруський та зв’язку у нас такого не було, добре, що з нами були наші білоруські друзі.

В результаті розмови з черговим ми дізналися, що ліфт не працює, тому що в період дощів його затоплює і якраз зараз він залитий водою. Того дня, за допомогою друзів ми все-таки потрапили на вокзал, але по наївності і надії вважали, що наступного разу ліфт вже працюватиме і нічого не зробили щоб вирішити це питання, про що дуже пошкодували, коли їхали назад з Бреста до Мінська на поїзді, який відправлявся о 6:00 ранку.

Прибувши на вокзал 20.08 в 5:20 ми зіткнулися з тим, що чергової по вокзалу немає на місці, тому до останнього моменту ніхто не знав, хто і як нам може допомогти в посадці на поїзд. Результатом цієї ранкової посадки стали зіпсовані нерви і скарга, яку ми написали по приїзду на станцію Мінськ-Центральний, в якій ми висловили своє невдоволення такому безвідповідальному наданню послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями на ЖД станції Брест-Центральний.

Наша скарга була зареєстрована і вже по приїзду додому ми отримали ось таку позитивну відповідь:

brest-1brest-2

Погосян Карина