Мотиваційна зустріч для мешканців Ірпеня

Людині потрібна людина. Досвід однієї часто може бути підтримкою, натхненням для іншої. Цінно ділитися про себе й розуміти, що твій досвід буде для когось поштовхом змінюватися та ставати кращим чи кращою.

Як досягати бажаного, жити гідно, цікаво, проактивно, попри будь-які незгоди й труднощі житті? Відповіді на ці та інші запитання звучали на Мотиваційній зустрічі для мешканців Ірпеня. Захід організували за підтримки ГО Сенсорика, і відбувся він 25 травня в приміщенні міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського в м. Ірпінь.  Власними історіями зростання запросили поділитися Уляну Пчолкіну та Олександра Терена.

Уляна Пчолкіна відома як громадська діячка, голова правління спілки «Ліга сильних», заступниця голови правління ГО «Група активної реабілітації», чемпіонка світу з паракарате, телеведуча, консультантка з питань безбарʼєрності в Superhumans Center, експертка з безбарʼєрної комунікації та ін. Олександр Терен — громадський діяч, військовий, ветеран, призер «Ігор нескорених», письменник, автор інклюзивного тревел-шоу «Відвал ніг, або All інклюзив».

Олександр презентував книгу «Історія впертого чоловіка». Це автобіографічний роман про спроби потрапити до лав ЗСУ та бойовий шлях до моменту свого поранення під час контрнаступу на Харківщині.

 

 

Уляна розповіла історію свого життя й поділилася рецептом власних звершень. Наша лідерка переконана: щоб досягати успіху, потрібно брати відповідальність за власне життя та змінювати себе.

Уляна й Олександр говорили про коректну комунікацію з людьми з інвалідністю та ветеранами, про щоденні виклики в житті людей з інвалідністю, про те, як творити довкола себе світ без бар’єрів і для всіх.

Слухачі ставили запитання героям, ділилися власними досвідом і думками, рефлексували над проговореним. На зустрічі було приязно, затишно, тепло.