Група Активної Реабілітації

#Міністр соціальної політики України відвідала НЦ “Україна”

Міністр соціальної політики України відвідала НЦ "Україна"

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, 6 червня 2013 року, відвідала з робочим візитом місто-курорт Євпаторію. У супроводі міського голови Андрія Даниленка, голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів у Верховній Раді України Валерія Сушкевича і міністра соціальної політики Криму Олени Семичастної, були оглянуті багато об’єктів одним з яких став Національний центр паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів «Україна».

DSCF7646

Наталія Королевська ознайомилася з реабілітаційними програмами центру, а також провела зустріч з представниками громадських організацій інвалідів, на якій обговорили питання фізкультурно-спортивної реабілітації та програми з підготовки спортсменів з інвалідністю.

DSCF7663

На цій зустрічі були представники нашої організації, в тому числі голова правління ВГОІ «ГАР» – Ярослав Грибальський. Наші інструктори та волонтери з групи сервісу презентували міністру техніку їзди на візку в подоланні архітектурних перешкод, способи переміщення в басейні, тим самим показавши і довівши, що табори активної реабілітації несуть у собі величезний “багаж” знань і досвіду, оволодівши якими, учасники таборів можуть вести повноцінне життя не дивлячись на такий маленький нюанс, як інвалідний візок.

DSCF76691

Міністр запевнила, що уряд буде надавати всебічну допомогу центру, який є прикладом у підготовці спортсменів-інвалідів для багатьох країн. Зокрема, цього року буде добудовано ще один басейн та західний корпус.