Група Активної Реабілітації

#Львівський табір. Серпень. Незалежність.

Літо добігає фінішу. Воно було справді гарячим. На виклик часу — змінювати форми роботи, не змінюючи підходи та філософію активної реабілітації. Висновки на цьому етапі — нам вдається.

Навесні відбулась Школа для жінок в м. Ірпінь. І от регіональний табір у Львові. Обидва кейси можна рахувати вдалими. Повний цикл від ідеї до реалізації проектів зроблено нами самотужки — спільними зусиллями. Наших лідерів.

А ще це були дуже показові приклади френдрейзинга, особливо Львівський табір. Ми мусили збирати кошти на цей проект, бо підтвердженого фінансування не мали. Завдяки підтримці саме друзів та тих людей, що спостерігаючи за діяльністю ГАР захотіли приєднатись до збору коштів ми змогли зробити це!

Зібрано необхідні – 203 200 грн.

Слова подяки всім і кожному, хто повірив в нас, в нашу ідею та саме завдяки вам цей табір став можливим.

 • Сім’я Dmytro Borysov та Лена Борисова;
 • Володимир Нечипорук та “ЖБК”;
 • Alyona Gudkova і команда Кураж Базар;
 • Олеся Яскевич;
 • Українська Біржа Благодійності;
 • Fest Lokal – Taras Maselko та Марія Ростоцька;
 • Катерина Кіт-Садова;
 • Соломія Вітвіцька;
 • Natalya Pipa;
 • Anton Nikulin;
 • Oksana Leha;
 • Iryna Shurpyak.

Організаційний потенціал Львівського осередку організації (Фоміна Тетяна, Кардаш Карина, Ірина Царук) та партнери Школа реабілітаційної медицини УКУ завдяки потужному адмініструванню всіх процесів центральним офісом (Уляна Пчелкина, Виталий Пчелкин) утворили вибухову суміш, наслідком якої маємо чудовий результат — з 7 по 14 серпня табір відбувся.

Його головною ознакою було те що, пропонували взяти участь тим людям, що протягом 2018-2019 років отримували консультативні послуги в лікарнях, де працювали наші тренери-наставники (в рамках участі в проекті Українська Асоціація фізичної терапії). Таким чином склався логічний процес покрокових заходів для тих 9 учасників, що нещодавно почали пристосовуватись жити в змінених умовах. Знання, навички, мотивація, особистий приклад інструкторів, злагоджена робота волонтерів з групи сервісу дало наступні результати.

 

Відгуки учасників:

Дякую за Вашу вееееееелику працю. На таборі реально відкривають очі, і не все так плачевно, як здається на перший погляд. Так що вперед, і тільки вперед! ❤️❤️❤️
Оксана Прокопчук

Ваша міцна команда, дали нам можливість того досягти величезних змін! Це справжнє щастя було бути разом з Вами, бачити як Ви переживаєте за нас, та повністю віддаєте себе, аби всі учасники вийшли на весь максимум. Я безмежно вдячна за те, що змогла бути з Вами!
Валентина Болденко

Табір Активної реабілітації — це круто!!!! Дякую організаторам і всім нашим інструкторам. Ви для нас стимул рухатися вперед і не здаватись перед перешкодами. Дякую волонтерам, ви завжди були поряд, забезпечували безпечне перебування в таборі.

Тут я знайшов нових друзів і дізнався багато корисного для себе, набув нових навичок! Я був наймолодшим учасником нашої ГАРної банди! Було цікаво, весело, прикольно!!!
Буду радий з вами зустрітись знову. Ви всі МЕГА КРУТІ!!!!!
Sergiy Tkachuk

Вже кілька років поспіль говоримо на наших зборах організації про необхідність повертатись до роботи в регіонах — на місця. Йти до людей, що внаслідок ураження спинного мозку опинились в колясках. Ми на шляху, крокуємо впевнено до людей, децентралізуємось.

Через кілька десятків років від першого табору у Львові (1992 рік, Винники) нові лідери в славному місті Лева, де все починалось колись, зробили запис в нову історію Групи активної реабілітації. І досі активно працює, як і тоді, Ярослав Грибальський. В 1992 році активіст руху, а нині — Голова правління організації.

Тішить, що ми не одні, нас підтримують потужні професіонали: Школа реабілітаційної медицини УКУ, Українська Асоціація фізичної терапії, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону. Така синергія всіх процесів відбувається, що призводить до якісних змін в житті людей, що отримали ураження спинного мозку.

До речі, пройти практику під час табору та навчитись основ роботи або покращити свої практичні навички з такою категорією людей змогли 8 фізичних терапевтів та ерготерапевтів.

А та величезна кількість людей, що підтримали табір своїми донейтами надихає дуже! Тут і колишні учасники наших таборів, і волонтери, і пересічні громадяни, читачі наших сторінок в соцмережах, друзі, друзі друзів. Сильна, небайдужа спільнота. Громада. Українці.

Дякуємо всім за довіру та спільну роботу.

Разом зможемо більше!

Незалежність — це важливо. Свобода та рівність — наші цінності.

Організаторки табору

 • Таня Фомина,
 • Кардаш Карина