Група Активної Реабілітації

#Літній “Всеукраїнський-2013” провів своїх “оновлених” учасників

Вже вкотре, на базі НЦДПРІ “Україна”, що знаходиться в мальовничому селищі Заозерне, пройшов табір АР “Всеукраїнський-2013, червень”. Інструктори, група сервісу та організатори готувалися зустрічати учасників 6 черня, щоб навчити навичкам самообслуговуння, переміщення та провести курс незалежного життя для людей, що потрапили у візок внаслідок травми хребта.

Програма табору включала в себе базові дисципліни, такі як: техніка їзди на активному візку, плавання, загальна фізична підготовка, стрільба з луку та настільний теніс. Також усі учасники мали можливість спробувати свої сили на ознайомчих тренуваннях з баскетболу та регбі на візках, бочча і за звичаєм всі учасники спробували свої сили в мінімарафоні.

Після тренувань, ввечері, всі слухали бесіди на різні теми (самообслуговування, контрактури, пролежні, прокреація, історія Активної Реабілітації, візок активного типу, спорт для людей з інвалідністю та інші) та отримували відповіді на всі хвилюючі питання, що виникли після травми.

Підводячи підсумок, маємо констатувати, що всі учасики поїхали додому з гарним настроєм та новими корисними  навичками, які обов’язково покращать якість життя кожного. Також, серед лідерів пройшли суттєві зміни, а саме – Дмитро Черних успішно пройшов стажування як організатор табору АР, а також почесний статус інструктора активної реабілітації отримав Віталій Логін.

Дуже сподіваємося, що вогник Активної реабілітації тепер горить в кожному серці наших учасників, які приєдналися до нашого руху – руху Активки в Україні.

Координатор табору,
Смирнова Уляна