Група Активної Реабілітації

#Лідери ГАР беруть участь в житті інших ГО

26 квітня 2014 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ пройшла акція «Разом за чистий Центр і навколишнє середовище». У рамках акції колектив Центру разом з його вихованцями, їх батьками та представниками інших громадських організацій привели до ладу приміщення і прилеглу територію установи, висадили вічнозелені чагарники і квіти.

Лідери ГАР приймають участь в житті інших ГО

Керівник акції – Уляна Смирнова, яка є організатором таборів АР та директором ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила», керівних групи сервісу на наших таборах – Тетяна Тупий та адміністратор інтернет сайту ГАР – Пчолкін Віталій також доклали своїх зусиль та надали свою допомогу.

«Подібні заходи, безсумнівно, сприяють згуртованості дітей, викликають у них почуття соціальної солідарності. Беручи особисту участь у таких акціях, у них виникає розуміння важливості збереження чистоти місця, в якому вони щодня перебувають», – говорить Голова ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Лідери ГАР приймають участь в житті інших ГО

За словами заступника директора Центру Наталії Гребенко, захід пройшов успішно. «Об’єднавши зусилля, ми швидко навели порядок і красу в Центрі. Я думаю, що дана акція стане традиційною та за підтримки нашого партнера – благодійного фонду «Крила», який взяв на себе всі витрати на ремонтні матеріали, – проводитиметься щорічно», – зазначила вона.

Лідери ГАР приймають участь в житті інших ГО

Лідери ГАР приймають участь в житті інших ГО