Група Активної Реабілітації

#Лідери ГАР прийняли участь в проекті «Ре_Танц_Формація»

16 і 17 квітня 2016 року в місті Херсоні в ККЗ «Ювілейний» відбувся перший блок танцювально-навчального проекту «Ре_Танц_Формація». Соціальні майстер-класи по сучасному танцю для людей, які пересуваються за допомогою інвалідної коляски. Організаторами цього проекту є хореографи-постановники Антон Сафонов і Юлія Артеменко.

DSC_0926-1

Антон Сафонов – багато мандрує по світу і вражений тим, наскільки вільно почувають себе люди, які мають інвалідність, в країнах Європи. Саме це і надихнуло його створити проект «Ре_Танц_Формація» в Україні.

За задумом організаторів, мета проекту полягає в тому, щоб донести суть сучасного танцю і пом’якшити бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва. Антон Сафонов стверджує, що сучасний танець – не просто набір рухів, він повинен нести в собі певний посил, якийсь сакральний сенс, повинен викликати у людей певні думки і закликати до дії, ламати стереотипи, давати розмах фантазії, розкривати внутрішній потенціал.

Тому, в ці сонячні вихідні, хол кіно-концертної зали Ювілейний перетворився на майданчик, де організатори заходу довели, що перешкод у бажанні танцювати не існує. І як було сказано одним із хореографів «Мы причиняли друг другу добро и наносили радость».

У навчальному проекті брали участь п’ять людей з інвалідністю. Всі залишилися задоволеними і змогли відчути можливості свого тіла, а також заглибитися у свій внутрішній стан. Це цікавий досвід, завдяки якому ми ще раз переконуємось, що всі бар’єри у нас тільки в голові.

Учасниця проекту
Цуркан Антоніна

За матеріалами Херсонські Факти

За матеріалами Херсонські Факти