Група Активної Реабілітації

#Круглий стіл «Доступ до послуг з репродуктивного здоров’я чоловіків з травмою хребта та спинного мозку у м. Києві»

30 липня 2015 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Група активної реабілітації» проводить  круглий стіл за результатами виконання проекту «Доступ до послуг з репродуктивного здоров’я чоловіків з травмою хребта та спинного мозку у м. Києві».  Захід проводиться  в рамках  програми малих грантів Проекту USAID «Репродуктивне здоров’я в Україні»,  який  впроваджує  Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

До участі у круглому столі запрошуються лікарі, посадові особи, представники громадських організацій людей з інвалідністю та чоловіки з наслідками хребта та ураженням спинного мозку.

Учасники круглого столу матимуть змогу ознайомитись з існуючими бар’єрами у наданні медичних послуг чоловікам з травмою хребта та спинного мозку, обміняються думками щодо покращення ситуації в сфері забезпечення репродуктивних прав даної групи населення та обговорити подальші напрямки роботи.

Реєстрація учасників о 9:30. Початок роботи о 10.00

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12, Національний музей Тараса Шевченка, конференц–зала.(приміщення архітектурно доступне)

Контактна особа — Володимир Азін
azin_2@ukr.net, тел. (067) 952-05-77, (050) 338-00-62