Група Активної Реабілітації

#Круглий стіл у Мінську

10 квітня у Мінську відбувся круглий стіл. Темою круглого столу була програма «Перший контакт» – як один із способів соціальної реабілітації пацієнтів з патологіями  спинного мозку. Організатором заходу виступило громадське об’єднання «Республіканська асоціація інвалідів-візочників». Головною метою засідання було ознайомлення  представників  білоруських профільних міністерств охорони здоров’я та соціального захисту населення з програмою «Перший контакт» та налагодження роботи у цьому напрямку за підтримки названих міністерств, а також впроваждження програми на офіційному рівні.

 Як виглядає робота у Білорусі, поінформувала слухачів Дігілевич Інна, додаткову презентацію  про «Перший контакт» у Швеції робила Елін Огрен-Годе, а про подібну роботу в Україні розповіла Фоміна Тетяна. Потім були відповіді на питання від представників міністерств. Треба зазначити, що роботу білорусів знають і це було  не перше знайомство.

Результатом круглого столу  стала домовленість про внесення у діюче Положення про реабілітацію осіб з травмою хребта та спинного мозку, пункту про програму  «Перший контакт», який здійснює ГО  «Республіканська асоціація інвалідів-візочників». Обмінявшись контактними телефонами, представники двох сторін, домовились про наступну зустріч та затвердження вищезгаданих змін.

Також, білоруські  чиновники, отримали запрошення відвідати табір активної реабілітації для білоруських лідерів. Табір відбудеться з 18 по 25 травня  в Білій Вежі, за участю міжнародної кадри. Від ГАР на ньому будуть працювати Фоміна Тетяна (координатор) та Кипещук Ігор (інструктор з плавання). Також, Ігорю  треба готуватись для презентаційного заняття із настільного тенісу.