Група Активної Реабілітації

#Інформаційно-навчальний тренінг для працівників Львівської залізниці

12 грудня 2014 року лідери ВГОі  «Група активної реабілітації», ЛООРНО «Стимул» та Львівське територіальне відділення УТОС, за ініціативи голови правління Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Група активної реабілітації» Ярослава Грибальського, провели навчально-інформаційний тренінг для працівників Львівської залізниці на тему: «Техніка, способи та особливості переміщення людей з інвалідністю».

Під час тренінгу працівники вокзалу довідалися багато унікальної та цікавої інформації із “перших вуст”. Особливість тренінгу полягала в тому, що саме люди з інвалідністю, які є користувачами послуги супроводу по території залізничного вокзалу, говорили про сосбливості цього супроводу. Слухачі мали змогу почути про Етику спілкування з людьми з інвалідністю та особливості кожної нозології, переглянули фільм про переміщення осіб з порушенням опорно-рухового апарату.

IMG_7678 Уляна Смірнова та Віталій Пчолкін

Наприкінці тренінгу працівники, які займаються посадкою та супроводженням пасажирів з інвалідністю, мали змогу на практиці відпрацювати техніку переміщення осіб, що користуються інвалідною коляскою, а саме – самостійно супроводжувати, переміщати та допомагати у доланні бар’єрів, які існують на залізничних вокзалах.

10633925_880179408692778_2218495488871738006_o copy