29 березня в Києві у Кримський дім відбулася презентація буклету «Інформаційна абетка для неурядових організацій»

Презентований буклет є по чуті коротким навчальним курсом з інформування, комунікацій і взаємодії з медіа, який підготовлений спеціально для українських громадських і благодійних організацій, волонтерських ініціатив.

Для нашої організації участь у медіашколі була дуже важливою і корисною, адже досвід інших українських та міжнародних організацій допомагає вдосконалювати методи подачі інформації, щоб якнайбільше людей дізнавались про нашу діяльність. Два роки тому ми були серед учасників, а цього року нас запросили ділитися вже своїм досвідом, як ці знання були використані на практиці. Про це на презентації наголосив Виконавчий директор ГО “Група активної реабілітації” – Віталій Пчолкін.

Тепер усі ці знання змістовно викладені в посібнику. Автори буклета – медіаексперт, викладач журналістики зі Швеції Торбіан Столпе і кримська журналістка, редактор проекту Радіо Свобода Крим.Реалії Олена Юрченко.

Брошуру виготовили в рамках проекту «Відкритий світ-2» за підтримки української благодійної організації Час служити. Електронний примірник брошури скоро буде доступний для безкоштовного використання і завантаження на мобільні пристрої!

Цей посібник розроблений спеціально для українських громадських організацій і відпрацьований на практиці на курсах медіашколи, в якій брали участь НУО з різних регіонів України.