Група Активної Реабілітації

#Ігри Нескорених враження від волонтерів

Пишаємося тим, що наші лідери та друзі Групи активної реабілітації мали чудову нагоду побути волонтерами на тестуванні до такого неймовірно важливого заходу як “Ігри Нескорених”!

Invictus Games (Ігри Нескорених) – міжнародні спортивні ігри, які визначають роль збройних сил у нашому світі. Мета Ігор – вшанування військових ветеранів, підтримка їх реабілітації та адаптаційна допомога людям, які були поранені та втратили здоров’я під час служби на благо своєї Батьківщини.
Команда України – це ветерани Збройних Сил України, які захворіли або отримали поранення під час своєї служби.

Дякуємо організаторам за те, що залучають людей з інвалідністю до волонтерства. Адже це гарна нагода поділитися власним досвідом та познайомитися з українськими військовослужбовцями, надихнутись їхньою жагою та наполегливістю.

У багатьох містах України проводився відбір учасників до Національних Ігор Нескорених, які відбудуться 14 вересня у Києві. Наші ГАРівці Vasyl Negura, Valentyna Grygorieva та Віра Цяпало (Vera Tsyapalo) волонтерили на тестуванні у Львові на таких дисциплінах, як пауерліфтинг та стрибки у довжину.

Відгуки наших волонтерів.

Віра Цяпало

Львівський відбірковий етап тестування на Ігри Нескорених завершено! Мені випала честь побути тут волонтеркою і вкласти часточку себе в проведення цього захопливого заходу, бо цього разу до волонтерства залучили також людей з інвалідністю. Синергія організаторів, учасників і волонтерів породила чудову мотиваційну і підтримуючу атмосферу, в якій кожен зміг попрацювати з максимальною самовіддачею. Я напросилася допомогти на тестуванні з пауерліфтингу (жим лежачи), а потім не знала з якого боку підійти до суворих тренерів, котрі в результаті виявилися дуже крутими й комунікабельними. А потім ще наважувалась попросити фото з кимось з учасників, сильних, мужніх, але щирих і відкритих. Крім того, були цікаві знайомства, нові друзі та час я провела максимально ефективно та десь трохи зрозуміла той кайф, який отримують волонтери від своєї роботи.

Валентина Григор’єва

Мої враження від роботи волонтером на “Іграх Нескорених”:
Це не перша моя волонтерська діяльність, та з військово службовцями працювала вперше. Усі дуже відверті та щирі, багато посміхалися та жартували, як учасники, так і організатори та колеги волонтери. Загальні враження: все було добре організовано та облаштовано, я хотіла б й надалі залучатися до таких заходів. І я ані трохи не пожалкувала, що подолала відстань від Києва до Львова, щоб вкласти частинку себе в проведення цього заходу

Негура Василь

Всім привіт. Хочу коротко описати свої враження, які я отримав від волонтерства на “Іграх нескорених”. Відколи я погодився бути волонтером, хвилювання мене не покидали. Я думав лише про те, щоб я ніде не допустив помилку. Та коли я прибув12-го липня на брифінг, та познайомився з Ілоною Волошиною ( вона була однією з організаторів цього дійства) та ін., та колегами волонтерами Валентиною та Вірою. Я зрозумів, що тут професійна і дружня команда волонтерів, яка завжди готова підтримати один одного. Тому мої хвилювання, покинули мене.

Наступного дня, коли ми приймали документи в учасників. Я побачив хвилювання і водночас радість, у більшості з них. Після короткої промови організаторів, розпочалось тестування. Я був на дисципліні стрибки в довжину. Але майже всі учасники хотіли спробувати себе не в якомусь одному окремо взятому виді спорту, а майже у всіх видах. Їхні старання, наполегливість і командний дух, вражали. Хлопці підтримували один одного, підказували один одному.

Одним словом, хоча це було своєрідне змагання, та збоку виглядало як командна робота. Якщо говорити про себе, то мені все сподобалось. Ми також працювали злагоджено і дружно, як справжня команда. Хоча ми не всі були між собою знайомі, та футболки з особливим кольором та написом, допомагали швидко зорієнтуватися та знайти потрібну людину. Загальні враження, в мене також позитивні. Я дуже радий що був корисним в проведенні цього дійства, та особисто на собі відчути роботу волонтера.