Група Активної Реабілітації

#Група Активної Реабілітації прийняла участь в Медіа школі: Активні Громадяни

Лідери Групи Активної Реабілітації прийняли участь в Медіа школі: Активні Громадяни, яку British Council Ukraine проводили в партнерстві зі Школою гіперлокальних ком’юніті медіа. Протягом двох триденних навчальних модулів ми, разом з Активними Громадянами з усієї України, навчались та пропрацьовували нові навички у сфері Медіа. Перший тренінг пройшов у Києві 18-20 грудня. Вступний модуль, який був цілком […]

Лідери Групи Активної Реабілітації прийняли участь в Медіа школі: Активні Громадяни, яку British Council Ukraine проводили в партнерстві зі Школою гіперлокальних ком’юніті медіа. Протягом двох триденних навчальних модулів ми, разом з Активними Громадянами з усієї України, навчались та пропрацьовували нові навички у сфері Медіа.

Перший тренінг пройшов у Києві 18-20 грудня. Вступний модуль, який був цілком присвячений:

  • розумінню понять, розбудови довіри та взаємодії з аудиторією,
  • стратегічному плануванню діяльності організації у соціальних медіа,
  • менеджменту процесів розробки сайту,
  • написанню новин та інтерв’ю по журналістським стандартам.

Другий тренінг у Києві 19-21 лютого видався більш інтерактивним з опрацюванням навичок:

  • робота з аналітикою, насторінковою оптимізацією сайтів,
  • відео-зйомкою та монтажем, фото-зйомкою у різних жанрах,
  • розвитком креативного мислення,
  • вивченням інструментів з розширенню аудиторії через YouTube,
  • створенню візуального контенту через online/mobile сервіси.

За нашими враженнями навчання проходили у невимушеній дружній атмосфері, яку було створено спікерами курсу, щоб кожний учасник міг максимально розкрити свій творчій потенціал, що насправді не так просто з огляду на специфічну тематику.

В підсумку можна констатувати, що ми здобули нові навички та отримали інструменти, завдяки яким наші сторінки в соціальних мережах та сайт катапультують на більш високі позиції в мережі інтернет, що дрзволить нашим клієнтам максимально швидко отримати інформацію про нас і, відповідно, швидше налагодити своє життя після травми та уберегти себе від ускладнень через банальну необізнаність.

Окрім цінних знань ми також отримали нові зв’язки, які дають можливість створювати спільні проекти та ініціативи між Активними Громадянами. І це лише маленька частина з того, що наша організація отримала в роботі зі Школою медіа від Hyperlocal community media school UA. Ми наполегливо радимо всім отримувати такий досвід!