Група Активної Реабілітації

#Група Активної Реабілітації приймає участь в програмі «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» для військових, що отримали важкі поранення у зоні проведення АТО

З 25 липня розпочався проект активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE»), яке реалізують Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» (НАІУ) спільно з Національний комітет спорту інвалідів України» (НКСІУ) та за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.

Андрій Чеберяк демонструє техніку подолання бордюрів

Всеукраїнська громадська організація «Група Активної Реабілітації» ніколи не залишається осторонь коли іншим потрібна допомога і саме тому в цьому проекті братимуть участь наші інструктори активної реабілітації, які традиційно виконуватимуть функцію рольової моделі людини, яка незважаючи на отримані травми, змогли знайти себе в житті та бути гідними членами нашого суспільства.

Звичайно окрім гарного прикладу та дружнього наставника наші інструктори надаватимуть фахову допомогу бійцям, які отримали поранення на сході України і внаслідок чого вимушені пересуватися на кріслах колісних, для того, щоб вони отримали всі необхідні навички, які дозволять їм бути незалежними від сторонньої допомоги. Звичайно, чи не найголовнішим тренуванням для учасників табору є техніка їзди на колясці активного типу, де їх вчать долати різні перешкоди, які трапляються в наших містах повсюдно і зазвичай це є бордюри, поріжки, рейки, пандуси та сходи. Оволодівши цими навичками учасники зможуть стати незалежними та впевненими в собі, не боятися побутових та вуличних перешкод.

Загольно-фізична підготовка

Щодо спортивної складової, то наші інструктори проводять тренування з настільного тенісу, стрільби з лука, аеробіки, а також читають лекції для учасників табору що користуються коляскою, які містять вкрай важливу інформацію щодо особливостей життя після отриманої травми чи поранення, а їх, повірте, більш ніж достатньо.

Головна мета інструктора Активної Реабілітації власним прикладом довести – що в будь якому стані, навіть якщо ти користуєшся коляскою, ти можеш бути успішною, самодостатньою, впевненою у собі та щасливою людиною.

Якщо ви бажаєте стати учасником програми або отримати більше інформації про проект радимо ознайомитися з інформацією на сайті Національної Асамблеї інвалідів України